Archiv aktualit

Na prázdniny pojeďme s radostí, nadšením a v euforii, ale hlavně BEZPEČNĚ. Připomínáme proto pár základních rad pro bezpečnost Vašich dětí:

Vaše děti budou v průběhu prázdnin putovat k babičkám, na letní tábory, výlety a budou tak mimo bezpečný domov a Váš neustálý dohled. Proto zprostředkovaně nabízíme několik základních rad, které v originálním znění sestavila Policie České republiky:

ChildSafety.KC_

 • nikdy nechodím nikam s neznámými lidmi
 • klíče od bytu nenosím na viditelném místě
 • cizím lidem neotevírám dveře od bytu ani od domu
 • neodemykám sám dveře, když mám za zády cizího člověka
 • od cizích lidí udržuji odstup, aby na mne nedosáhli
 • nesedám k cizím lidem do auta, nenechám se ani nalákat k jejich autu
 • s odstupem obcházím nepřehledná, nebo tmavá místa
 • od neznámých lidí si neberu jídlo ani pití
 • své jídlo a pití si hlídám, aby s ním nikdo nemohl manipulovat
 • hlídám si své cenné věci
 • pokud mi někdo ubližuje, svěřím se rodičům, chůvě, učiteli či přímo policii

Uložit

ZAHAJUJEME S VÁMI NOVÝ ŠKOLNÍ ROK s novou výbavou našeho mobilního dětského koutku!

Těšíme se na vás nejen v našem koutku, ale také u vás doma, až si budeme znovu společně hrát, tvořit a podnikat podzimní výlety!

Přejeme Vám klidný záříjový vstup do škol a mateřských školek!

Těšíme se na Vás!

cesko_cte_detemProjekt vznikl proto, aby si společnost uvědomila, že pravidelné předčítaní má pro emocionální vývoj dítěte a formování jeho návyku číst si v dospělosti obrovský význam.

Vědci a praktikové shodně tvrdí, že pravidelné hlasité předčítání učí dítě jazyku a myšlení, rozvíjí jeho paměť a obrazotvornost, obohacuje ho o vědomosti a vzorce morálního chování, posiluje jeho sebevědomí. Právě proto je společné čtení vítanou formou moudrého kontaktu s dítětem a vynikající výchovnou metodou. Pravidelné předčítání v přátelské atmosféře je spolehlivý a účinný způsob, jak se může čtení stát pro dítě stejně přitažlivé, či dokonce přitažlivější, než televize a počítačové hry.

Čtenářem se totiž nikdo nerodí, čtenáři musíme ukázat cestu.

...a právě proto i my, v rámci našich skupinových i individuálních aktivit, čteme dětem!

Dovedete si představit, zůstat dva měsíce bez kamaráda / kamarádky? My ne. Připravili jsme proto pro děti prázdnifriendsJBPnový program, v rámci něhož Vám nabízíme možnost hlídání Vašeho dítěte + jeho kamaráda či kamarádky najednou.

Rodičům dětí nabízíme zvýhodněné finanční podmínky a možnost náklady na hlídání dětí sdílet, dětem pak zábavu i o prázdninách, spoustu legrace a nové zážitky po boku kamaráda.

Pro více informací nás kontaktujte, rádi Vám poskytneme bližší informace či individuální kalkulaci právě pro Vaše dítě.

Milé děti, milí rodiče, naši studenti,

od dubna 2010 jsme pro vás ve spolupráci s Neoluxor s.r.o. připravili nabídku zvýhodněných nákupů v síti knihkupectví NEOLUXOR v Praze. Stali jsme se součástí bonusového programu a máme tak možnost objednávat a nakupovat učebnice, knížky či další zboží sítě NEOLUXOR

s 5 - 10% slevou!

Bližší informace Vám rádi poskytneme na našem kontaktním e-mailu či telefonním čísle.

Ilustrační foto

© 2017 www.andelin.eu
Všechna práva vyhrazena. Jakékoliv kopírování, publikování nebo šíření obsahu je výslovně zakázáno bez předchozího písemného souhlasu autora.